אולם אירועים על הים בטעם של עוד…

טופז על הים – אולם אירועים על הים בטעם של עוד…

אחד מסימני ההיכר בהווי הישראלי הינו ללא ספק האירועים המשפחתיים. האופן בו אנו חוגגים אירועים אלה אשר בניגוד לתרבויות אחרות בעולם  שמסתפקות במסיבה משפחתית או אירוע במסעדת יוקרה, תעשיית אולמות האירועים בישראל רק משגשגת. אם אתם מתכננים אירוע ומחפשים אחר אולמות אירועים בצפון, כדאי כי תתעמקו באולם האירועים שמציע כמה אולמות בגדלים שונים וממוקם על הים, כך שאת האירוע המשפחתי שלכם, נוכל להתאים לכם ממש כמו כפפה ליד.

בגלל ההיצע הרב של אולמות האירועים בכל האזורים בארץ, אנשים כבר רגילים לסדר מסוים שנהוג בכל האולמות כמו למשל: קבלת הפנים, הבופה המוכר הנמצא בכניסה לאולם, המנה הראשונה, המנה העיקרית וכמובן הקינוח שיוגש בסוף האירוע. בין המנות האורחים ירקדו על רחבת הריקודים יצטלמו עם חתני השמחה ולאט, לאט יסתיים הערב.  למחרת בבוקר, רובנו לא זוכרים את האירוע שבו היינו אלא אם כן מדובר היה באירוע מיוחד שנחגג באולם שונה ומיוחד.

 

קריטריונים מנחים לבחירת אולם אירועים

 אפילו אם אתם עסוקים מעל הראש ואתם מתכננים אירוע בצפון, מומלץ לראות כמה שיותר אולמות אירועים אפילו כאלה שאתם כמעט בטוחים שלא יבואו בחשבון. בכל ביקור שתערכו באולמות השונים תלמדו עוד דברים, תקבלו רעיונות ואז בסופו של דבר תחליטו על אולם אירועים בצפון. במידה והמרחק הינו קצר, תוכלו לבקר בזמן אמת באירוע משפחתי  הדומה לשלכם, למשל אם חתונה, בת , בר מצווה, ברית או בריתה ואז תוכלו לראות כיצד מתנהל האירוע בזמן אמת, מה שיהווה את האינדיקציה הטובה ביותר לבחירה הנכונה של האולם.

באמצעות  ביקור באולם אירועים בזמן אמת, תוכלו לראות אם האולם מעוצב לטעמכם, איך האוכל, האקוסטיקה, מה המיקום אם יש קלות או קושי בהגעה וכדומה. את כל אלה יש לקחת בחשבון לפני שתחליטו על אולם אירועים בצפון, שיקלע לטעמכם, יהיה מיוחד ויתאים לצרכיכם האישיים.  יש לציין, כי בערב אחד, תוכלו לראות לפחות שלושה אולמות אירועים, כך שתקבלו את הרושם הנכון מכל אחד מהם.

היתרון בבחירת אולם אירועים בצפון

 כולנו מודעים לעובדה, כי אולמות אירועים הממוקמים במרכז הארץ,  מחיריהם גבוהים יותר מאשר אולמות אירועים הממוקמים בצפון הארץ, בעיקר בחודשים הצפופים יותר, ביו יוני לספטמבר. בגלל עומס החתונות והאירועים השונים בעונה זו, חלק מהאורחים שלכם מוזמנים לעוד אירועים בעונה זו, מה שעשוי ליצור רוויה מאירועים. יש לדעת בנוסף כי מה שעשוי להעלות את המחיר של האירוע, יהיה היום בשבוע, למשל יום חמישי הינו היום המבוקש ביותר לאירועים היות ולמחרת אנשים אינם עובדים.

 

טופז על הים- לאירוע מושלם

 זוגות שמתכננים אירוע כגון חתונה, יחפשו את המיקום הכי רומנטי ולכן יש יותר טוב מאשר לחגוג אירוע על הים? אם חיפשתם אולם בצפון, כדאי כי תגיעו לאולם המעוצב בטוב טעם שהוא בעצם מתחם של כמה אולמות הנמצא בעכו.

אחד מאולמות האירועים המדוברים ביותר, הינו ללא ספק טופז על הים. האולם העליון במתחם המכיל 1000 מוזמנים, נפתח ביוני 2016, כאשר הוא מעוצב ביוקרה ופאר. חזית המבנה מצופה בזכוכית שמשקיפה על הנוף המרהיב של חופי עכו מחומות העיר העתיקה ועד לחיפה. ניתן לערוך במתחם האולמות, אירועים מ-100 איש ועד ל-1000 איש. הקומפלקס מורכב משלושה אולמות אירועים המעוצבים בחדשנות ובטכנולוגיה המשוכללת ביותר, כאשר הוכנסו באולמות מערכות הגברה ותאורה ומסכים שלא נראו עדיין בארץ באף אולם אירועים.

הצוות המסור והמקצועי של אולמי טופז על הים, מעניק שירות ללקוחות מעל ל-30 שנה. הצוות מכיל את מנהלי האולם, צוות המטבח עם שף צמוד, מלצרים, מנהלי אירועים,  תאורנים , צוות הגברה ועוד. התפריט באולמות הינו עשיר שמיטב השפים הידועים מכינים עבורכם, מה שמקנה לכם אירוע מושלם וייחודי עם טעם משובח. באולמות האירועים טופז על הים מקפידים על כל מנה ומנה,  היחס הינו אישי וחם. אלה הן הסיבות, כי כדאי לכם להגיע ולהתרשם!