בר מצווה בטופז על הים

מגשימים לגבר הקטן שלכם חלום גדול.

אנו יודעים שחשוב לכם שהאוכל יהיה מפנק, האווירה מרגשת והעיצוב מיוחד.

אנו בטופז על הים נגרום גם לאירוע שלכם להיות מושלם!

ממליצים

מאיפה להתחיל…. איך אפשר לסכם חוויה מדהימה במספר מילים???
אנסה לתאר ולשתף את הרגשתנו לאורך הדרך עד יומנו הגדול -3.9.2017
לאולמי "טופז על הים" הגענו מספר חודשים לפני האירוע לאחר שחיפשנו בין כמה אולמות אירועים בצפון בכדי להתרשם וכבר בתחילה ניתן היה להבחין בהתנהלות האדיבה והמקצועית של הצוות ובראשם מר אריק נג'ר איש ענק במידותיו ובליבו.
התקבלנו בחיוך ונתנה לנו הרגשה טובה מהרגע הראשון שיש על מי לסמוך כך שידענו שפה אנו נקיים את הארוע!!! כך מיום הסגירה ועד בר המצווה צוות טופז על הים ליווה אותנו לאורך כול הדרך והיה זמין לכול שאלה ובקשה וההרגשה הייתה שלכול דבר הכי קטן יש עם מי לדבר.
במעמד זה אנו מודים מקרב לב לכול מי שלקח חלק בערב בלתי נשכח: לאריק נג'ר איש עם נשמה ענקית, קשוב, סובלני לכל שגעון חפירה ובקשה שלנו – פנקת מכל הלב!!!
למוטי אביטן שף מס'1 על אוכל מצוין שהוגש ברמה גבוהה הן בטעמו והן בטריותו וגרם לפדבקים מאנשים שלא הפסיקו לאכול, לשבח ולהלל.
לדני עמר מנהל הארועים שהתרוצץ ללא לאות ודאג להשביע את רצוננו ואת רצון אורחינו בחיוך ובנימוס, לצוות המלצרים היקר צוות נדיר ואיכותי שעמל רבות תוך דגש על מתן שירות vip לאורחינו ובזכות כול הצוות המדהים הארוע היה מושלם!!!
אנו נמליץ וממליצים בחום לכל מי שרוצה ליהנות ביומו המיוחד להצטרף "למשפחת טופז על הים" שדאגה לרווחת אורחינו שלא הפסיקו לפרגן כול הערב על סידור האולם, האוכל, השירות והאוירה המדהימה שחווינו, כל מה שבקשנו וחלמנו התגשם בזכותכם וכל מילה נוספת מיותרת!!!
ברגשי כבוד והאהבה משפחת טייב.

לאולמי טופז על הים עכו, ברצוננו להודות לכם על הכל, על האוכל המושלם, האולם המהמם, הסבלנות, תודה על הכל נתראה בשמחות.

יצירת קשר

אולם בצפון לבר מצווה מושלמת

אולם בצפון לבר מצווה מושלמת

  הרגע המיוחד של הגבר הקטן שלכם הבחירה באילו אולמות לבר מצווה בצפון נהיה מעוניינים לערוך את בר המצווה לבן שהפך מנער לגבר, היא בחירה די לא פשוטה. אנו בוחרים

קרא עוד ←