טופז על הים | אולמות אירועים בצפון | לוגו באנגלית

החתונה המושלמת בצפון!

קבלו את המבצע הכי שווה.

לסוגרים חתונה מחכה מתנה יוקרתית הכוללת, ליל כלולות מפנק במלון יוקרתי ובחירת עיצוב קונספט אחד לאולם ולחופה!

ממליצים

לאחר הצעת הנישואין עלה עניין האולם, להתחיל לסגור את החתונה המדוברת… בעלי התעקש על טופז למרות שאני (מהקריות) ופחות מכירה ויודעת רציתי לראות אולמות אחרים, לבסוף הסכמתי ללכת קודם כל לטופז ואחרי שהיינו בטופז לא רציתי ללכת לשום מקום אחר! היחס החם מצד אריק ובבר, האוכל המושלם! האווירה החמימה והדואגת, הנעימות שקיימת שם האכפתיות לבעלי האירועים זה משהו שאין בהרבה אולמות.. 
לבסוף הייתה לנו חתונה מדהימה, האוכל היה מושלם (אחרי שקיבלנו אוכל בסוף האירוע בשעה 1 וחצי בלילה אכלנו אותו בשעה 4 בבוקר וגם שהוא כבר לא היה חם כמו שקיבלנו הוא היה טעים!!!) המחמאות לא מפסיקות!!  אולם מספר אחד! בעזרת השם בברית/ה אגיע לשם בלי לחשוב..

תודה לאולם טופז על אירוע מושלםם!!! דאגתם לכל הפרטים בדקדקנות רבה מהפרט השולי ביותר עד הפרט החשוב ביותר! הפכתם את היום שלנו ליום בלתי נשכח ! הכל היה פשוט מדהייייים האוכל האווירה העיצוב הכל היה ברמה גבוה ביותר! תוודה רבה !💖

לאחר שבחנו מספר אולמות אירועים בצפון התרשמנו לטובה מאולם טופז על הים בעכו, החלטנו לסגור את האולם לחתונה שלנו שהייתה ב27.09.17 . 
האירוע היה ברמה גבוהה השירות היה חם האוכל היה מעולה ולא הפסקנו לקבל מחמאות על האירוע האוכל השירות והאולם! 

אנחנו לא רק עושים חתונות, אנחנו גם מגשימים לזוגות חלום.

זוגות רבים מגיעים אלינו לאחר שקיבלו המלצות מזוגות שהתחתנו אצלנו. כשאתם מתחילים לחפש אולם לחתונה בצפון, כדאי שתבררו ותלמדו מניסיונם של אחרים, כדי שבחתונה שלכם לא יהיו פאשלות כמו שלהם היו. אולם עם היכולות והמקצועיות הנדרשת יוכל להגשים גם לכם את חלומכם. 

אולם חתונות בצפון זה רק טופז על הים! התקשרו עכשיו  04-9918028

התקשרו עכשיו >

יצירת קשר

*לעולם לא נעביר את הפרטים שלך.